za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан 60м2 за деловен простор на 5 мин од Центар, кај Симпо Црниче


  • Се издава стан 60м2 за деловен простор на 5 мин од Центар кај Симпо Црниче
  • Се издава стан 60м2 за деловен простор на 5 мин од Центар кај Симпо Црниче
  • Се издава стан 60м2 за деловен простор на 5 мин од Центар кај Симпо Црниче
  • Се издава стан 60м2 за деловен простор на 5 мин од Центар кај Симпо Црниче
  • Се издава стан 60м2 за деловен простор на 5 мин од Центар кај Симпо Црниче
  • Се издава стан 60м2 за деловен простор на 5 мин од Центар кај Симпо Црниче
  • Се издава стан 60м2 за деловен простор на 5 мин од Центар кај Симпо Црниче
  • Се издава стан 60м2 за деловен простор на 5 мин од Центар кај Симпо Црниче
Се издава стан 60м2 за деловен простор на 5 мин од Центар, кај Симпо Црниче Скопје / Црниче € 1 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 60 m2 Телефон

Се издава стан од 60 м2 на приземје, близу Симпо, Црниче, идеален за деловен простор. Се состои од купатило, 3 простории за канцеларии, опремена мини кујна, паркет, сопствено парно
и супер изолација.
Сликите во прилог се од станот како што беше издаден до сега. Станот е моментално опремен, но може да се издаде празен, зависно од вашите потреби. слободен од 1ви септември 2019
Цена по договор.
Лице за контакт: Елена/Иван
ЕленаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 60м2Црниче
€ 290

Се издава трособен стан 60м2,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се издава деловен простор 800м2Центар
€ 5500

Се издава деловен простор 800м2,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 800 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici