za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава празен стан во К.Вода до економско

  • Се издава празен стан во КВода до економско
  • Се издава празен стан во КВода до економско
  • Се издава празен стан во КВода до економско
  • Се издава празен стан во КВода до економско
  • Се издава празен стан во КВода до економско
  • Се издава празен стан во КВода до економско
  • Се издава празен стан во КВода до економско

Се издава празен стан во К.Вода до економско Скопје / К.Вода EUR 150 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 55 m2 Соби 3 Евид. број Објавено 15-06-2020 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Се издава празен стан во Кисела Вода, до економското училиште. Вкупно 55 м2 , се наоѓа на 2 спрат, од вкупно 2.
Има 3 посебни простории (дневна, спална, и кујна, со многу светлина), вц, тераса, подрум.
На 7-10 мин од центар, во близина има основни училишта, средно школо, маркети, банки, паркови, бутици. Околината е мирна, со слободни паркинг места.
Слободен за вселување би бил од 01.07.2020 год.


xxxxВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ CESMA
EUR 220

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 41 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOB STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOB. STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici