Се издава одличен дуплекс 152м2,позади Универзална


  • Се издава одличен дуплекс 152м2позади Универзална
  • Се издава одличен дуплекс 152м2позади Универзална
  • Се издава одличен дуплекс 152м2позади Универзална
  • Се издава одличен дуплекс 152м2позади Универзална
  • Се издава одличен дуплекс 152м2позади Универзална
  • Се издава одличен дуплекс 152м2позади Универзална
  • Се издава одличен дуплекс 152м2позади Универзална
  • Се издава одличен дуплекс 152м2позади Универзална
Се издава одличен дуплекс 152м2,позади Универзална Скопје / Скопје Центар € 850 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 152 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 4 кат 4 кат Состојба Реновиран Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се издава комплетно наместен стан дуплекс 152 м2 позади Универзална
ниво 1 107 м2- спална, дневна со трпезарија и кујна, бања и тоалет
ниво 2 45 м2- 2 спални, бања со џакузи
2 паркинг места
наместен, со парно
ЦЕНА: 850е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:B851
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА ЛОКАЛ ПОЗАДИ УНИВЕРЗАЛНА САЛА
€ 150

СЕ ИЗДАВА ЛОКАЛ ПОЗАДИ УНИВЕРЗАЛНА САЛА

Соби 1 Бањи Квадратура 15 m2
Се продава одличен дуплекс 106м2Мичурин
€ 82000

Се продава одличен дуплекс 106м2,Мичурин

Соби 5 Бањи Квадратура 106 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН-ДУПЛЕКС ВО ЦЕНТАР
€ 800

СЕ ИЗДАВА СТАН-ДУПЛЕКС ВО ЦЕНТАР

Соби 4 Бањи Квадратура 136 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје