za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава наместен трособен стан во строг Центар


  • Се издава наместен трособен стан во строг Центар
  • Се издава наместен трособен стан во строг Центар
  • Се издава наместен трособен стан во строг Центар
  • Се издава наместен трособен стан во строг Центар
  • Се издава наместен трособен стан во строг Центар
  • Се издава наместен трособен стан во строг Центар
  • Се издава наместен трособен стан во строг Центар
  • Се издава наместен трособен стан во строг Центар
Се издава наместен трособен стан во строг Центар Скопје / Центар € 330 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 84 m2 Објавено 26-10-2020 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат 2 кат Состојба Реновиран Лифт Да Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Се издава наместен стан на подолг период, во строг Центар, 83м2, позади студентски дом Кузман. Станот е со две спални, бања и тоалет, голема тераса, дневна со трпезарија и одвоена кујна. Има градско парно, лифт и паркинг.
BiljanaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
€ 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
€ 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
€ 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Бањи Квадратура 137 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici