za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава наместен стан во Кисела Вода кај Рампа

  • Се издава наместен стан во Кисела Вода кај Рампа
  • Се издава наместен стан во Кисела Вода кај Рампа
  • Се издава наместен стан во Кисела Вода кај Рампа
  • Се издава наместен стан во Кисела Вода кај Рампа
  • Се издава наместен стан во Кисела Вода кај Рампа
  • Се издава наместен стан во Кисела Вода кај Рампа
  • Се издава наместен стан во Кисела Вода кај Рампа

Се издава наместен стан во Кисела Вода кај Рампа Скопје / К.Вода EUR 250 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 56 m2 Соби 2 Евид. број Објавено 20-06-2020 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат 3 кат Гаража Да Лифт Да Греење Сопствено парно Паркинг Гаража

Станот е со површина од 56м2 на 3кат со две спални.


МаријанаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ CESMA
EUR 220

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 41 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOB STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOB. STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici