Се издава наместен двособен стан 54м2,Карпош


  • Се издава наместен двособен стан 54м2Карпош
  • Се издава наместен двособен стан 54м2Карпош
Се издава наместен двособен стан 54м2,Карпош Скопје / Карпош MKD 10000 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 54 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 6 кат 6 кат Состојба Реновиран Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Запад

Се издава наместен двособен стан 54м2 во Карпош кај гимназија Нова
Станот е на 6 ти кат со централно греење
Вселив после 10 Септември
ЦЕНА: 10.000ден
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:D834
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 54м2Карпош 4
€ 200

Се издава трособен стан 54м2,Карпош 4

Соби 3 Бањи Квадратура 54 m2
Се издава двособен стан 43м2Карпош 1
€ 230

Се издава двособен стан 43м2,Карпош 1

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
Се издава двособен стан 42м2Карпош 3
€ 250

Се издава двособен стан 42м2,Карпош 3

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје