za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава куќа на Водно

  • Се издава куќа на Водно
  • Се издава куќа на Водно
  • Се издава куќа на Водно
  • Се издава куќа на Водно
  • Се издава куќа на Водно
  • Се издава куќа на Водно
  • Се издава куќа на Водно
  • Се издава куќа на Водно

Се издава куќа на Водно Скопје / Водно MKD 850 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 110 m2 Соби 4 Евид. број Телефон

Се издава куќа на Водно со три спални, две бањи, два балкони и сопствена гаража.


Видео од објектотВидете ги деталите на куќата преку видеотоЗлатанВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA NOV LUKSUZEN 4 SOBEN STAN NA VODNO
EUR 850

DOMIK IZDAVA NOV LUKSUZEN 4 SOBEN STAN NA VODNO

Соби 4 Бањи Квадратура 120 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO
EUR 51

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO

Соби 2 Бањи Квадратура 51 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici