za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава комплетно наместен стан во Карпош 3

  • Се издава комплетно наместен стан во Карпош 3
  • Се издава комплетно наместен стан во Карпош 3
  • Се издава комплетно наместен стан во Карпош 3
Се издава комплетно наместен стан во Карпош 3 Скопје / Карпош 3 MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Објавено 10-09-2020 FB Линк Телефон
Гарсоњера Наместеност Наместен Спрат 2 кат Гаража Да Греење Градско парно Ориентација Исток

Се издава стан во Карпош 3, комплетно наместен со две спални,приклучен на градско парно,гаража, во нова зграда,2 кат,50м2,(Елена Лука-Твинс),ориентација исток.


Nikola GligorovВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici