za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Хром


 • Се издава Стан во нас Хром
 • Се издава Стан во нас Хром
 • Се издава Стан во нас Хром
 • Се издава Стан во нас Хром
 • Се издава Стан во нас Хром
 • Се издава Стан во нас Хром
 • Се издава Стан во нас Хром
 • Се издава Стан во нас Хром
Се издава Стан во нас. Хром Скопје / Хром € 350 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 180 m2 Соби 3 Евид. број32330 Објавено 08-04-2021
нов
активен
Телефон
Спрат 3 кат Паркинг Гаража Ориентација Север Југ Исток Запад

Се издава полунаместен спрат од куќа со 2 спални соби и 1 купатила. Станот има опремена кујна и купатило. Со станот може да се користи и обезбеден паркинг простор и дел од дворот. Станот е во одлична состојба , погоден е за живеење на фамилија . Станот се издава и за фирма.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 2 Бањи Квадратура 57 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici