za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Влае


 • Се издава Стан во нас Влае
 • Се издава Стан во нас Влае
 • Се издава Стан во нас Влае
 • Се издава Стан во нас Влае
 • Се издава Стан во нас Влае
 • Се издава Стан во нас Влае
 • Се издава Стан во нас Влае
Се издава Стан во нас. Влае Скопје / Влае € 170 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 45 m2 Соби 2 Евид. број489 Објавено 18-03-2021
активен
Телефон
Спрат 6 кат

е издава невселуван нов стан во комплексот GARDEN INN RESIDENCE во Влае.
Станот е со квадратура од 45 m2 на шести кат со две соби, тераса и купатило. Oпремен e со нови елементи во купатилото и кујна,инвертер клима уред, без намештај. Локацијата е атрактивна имајќи ја во предвид пристапноста до мноштво услуги и важни инфраструктурни позиции, истовремено нудејќи мир и комфор на живеење.
Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 2 Бањи Квадратура 57 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici