Се издава Стан во нас. К.Вода

Се издава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 150 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 35 m2 Соби 1 Евид. број44 Објавено 19-11-2023
активен
Телефон

наместена гарсоњера со тераса.
Агенција за недвижности GDPВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 33м2Кисела Вода
MKD 8000

Се издава стан 33м2,Кисела Вода

Соби 2 Квадратура 33 m2
Се издава стан 43м2Кисела Вода
€ 180

Се издава стан 43м2,Кисела Вода

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје