za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • СТАН ВО АЕРДРОМ 64 М2
  • СТАН ВО АЕРДРОМ 64 М2
СТАН ВО АЕРДРОМ, 64 М2 Скопје / Аеродром MKD 1 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 64 m2 Објавено 27-04-2022 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат 2 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг

Се продава трособен стан во нас. Аердром. Станот има две спални, дневна со кујна, ходник, купатило и балкон. Во близина на поликлиника Јане Сандански, маркети, основно и средни училичта. Зградата гледа на булевар 3-Мак. бригада.
PetarВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 46 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
MKD 0

НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 78 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје