za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ


  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ Скопје / Карпош 1 MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 130 m2 Објавено 22-12-2020 Телефон
4-собен Наместеност Празен Спрат -

ID6263A

Се продава нов стан во Карпош, во помала зграда која што е во фаза на изградба, а ќе биде вселива во Март 2021 година.

Станот располага со вкупна површина од 130м2, односно 115м2 станбен простор и 15м2 тераса.

Станот има ориентации кон север, исток и југ, а располага со три спални соби, две бањи и еден гостински тоалет.

Греењето на станот е регулирано преку градско парно, исто така на располагање е и гаражно место од 18м2.

New apartment for sale in Karposh, in a small building under construction. The building will be ready March 2021.

The apartment has a total area of 130m2, ie 115m2 of living space and 15m2 of terrace.

The apartment has orientations to the North, East and South sides, with three bedrooms, two bathrooms and a guest toilet.

The heating of the apartment is regulated through central heating.

The apartment has 18m2 garage space.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3

Соби 3 Бањи Квадратура 98 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici