za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2


  • СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2
  • СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2
  • СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2
  • СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2
  • СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2
  • СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2
  • СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2
  • СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2
СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2 Скопје / Тафталиџе 2 MKD 0 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 165 m2 Објавено 16-02-2021 Телефон
4-собен Наместеност Празен Спрат -

ID5849H

Се продава нова куќа во Тафталиџе 2, со вкупна површина од 325м2, и тоа 165м2 објект, со подрум од 40м2 и со додатни 120м2 дворно место.

Куќата е подделена на три спални соби од која една е главна спална соба со сопствена бања, посебна бања за останатите две спални соби, просторна дневна соба со кујна и трпезарија и гостински тоалет на приземјето. Греењето и ладењето во куќата е приватно со парно на струја, а куќата располага и со просторен двор што овозможува паркирање на 3 или 4 возила.

Исто така, куќата има можност да се изнајмува.

New house for sale in Taftalidze 2, with a total area of ​​325m2, 165m2 building, with a basement of 40m2 and an additional 120m2 yard.

The house is divided into three bedrooms, one of which is a master bedroom with its own bathroom, a separate bathroom for the other two bedrooms, a spacious living room with kitchen and dining room and a guest toilet on the ground floor. The heating and cooling in the house is private with central heating, and the house has a yard that allows parking of 3 or 4 vehicles.

Also, the house can be rented.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 2 Бањи Квадратура 57 m2
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 165 m2
СТИЛСКИ И МОДЕРЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

СТИЛСКИ И МОДЕРЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 67 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici