za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АВТОКОМАНДА


  • СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АВТОКОМАНДА
  • СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АВТОКОМАНДА
  • СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АВТОКОМАНДА
  • СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АВТОКОМАНДА
  • СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АВТОКОМАНДА
  • СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АВТОКОМАНДА
  • СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АВТОКОМАНДА
СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АВТОКОМАНДА Скопје / Автокоманда € 75000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 75 m2 Објавено 25-12-2020 Телефон
3-собен Спрат -

ID6253A

Се продава комплетно опремен стан во Автокоманда, на одлична локација, близу маркети и училишта.

Станот е лоциран на втори кат а располага со 75м2 простор, подделен на две спални соби, дневна соба заедно со кујна и трпезарија, бања, гостински тоалет и француска тераса.

Станот е комлетно реновиран пред две години, во одлична состојба, располага со парно, нови влезни врати, два лифта и паркинг околу самата зграда.

Fully equipped apartment for sale in Avtokomanda, located on a great location, close to supermarkets, schools and parks.

The apartment has 75m2 space, divided into two bedrooms, living room with kitchen and dining room, bathroom, guest toilet and small terrace.

The apartment was completely renovated two years ago, currently is in excellent condition, has a central heating, new front doors, two elevators and parking around the building.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici