za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО МИЧУРИН


  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО МИЧУРИН
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО МИЧУРИН
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО МИЧУРИН
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО МИЧУРИН
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО МИЧУРИН
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО МИЧУРИН Скопје / Аеродром MKD 12000 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 60 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава стан во Мичурин. Станот е наместен, има централно греење, 2/4 кат, се наоѓа одма до железничка станица.
ЛеонораВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 57м2Мичурин
€ 240

Се издава трособен стан 57м2,Мичурин

Соби 3 Бањи Квадратура 57 m2
Се издава трособен наместен станМичурин
€ 250

Се издава трособен наместен стан,Мичурин

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2
Се издава наместен стан 56м2Мичурин
€ 250

Се издава наместен стан 56м2,Мичурин

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje