СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ ВО КУЌА


  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ ВО КУЌА
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ ВО КУЌА
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ ВО КУЌА
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ ВО КУЌА
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ ВО КУЌА
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ ВО КУЌА
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ ВО КУЌА
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ ВО КУЌА
СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ ВО КУЌА Скопје / Козле MKD 8500 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 20 m2 Објавено 17-01-2023 Телефон
Гарсоњера Наместеност Наместен Спрат -

СЕ издава гарсониера ВО КОЗЛЕ ВО КУЌА. ПОСЕБЕН ВЛЕЗ ,СО ТЕРАСА. ГРЕЕЊЕ СО ИНВЕРТЕР. СЕ ИЗДАВА ЗА ЕДНО ЛИЦЕ И ЗА ПОДОЛГ ВРЕМЕНСКИ ПЕРИОД.. КОНТАКТ ДО 19 ЧАСОТ.
ЛЕНЧЕВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа 200м2Козле
€ 210000

Се продава куќа 200м2,Козле

Соби 6 Бањи Квадратура 200 m2
Се продава куќа 100м2Козле
€ 200000

Се продава куќа 100м2,Козле

Соби 3 Бањи Квадратура 100 m2
Се продава двосемејна куќа 255м2Козле
€ 300000

Се продава двосемејна куќа 255м2,Козле

Соби 6 Бањи Квадратура 255 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје