za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продавам стан 51м2 во Автокоманда


  • Продавам стан 51м2 во Автокоманда
  • Продавам стан 51м2 во Автокоманда
Продавам стан 51м2 во Автокоманда Скопје / Автокоманда € 1 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 51 m2 Објавено 12-05-2021 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат 1 кат Состојба Реновиран Подрум Да Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ Исток

Продавам стан во Автокоманда, 51м2 (со чист имотен лист). Станот има дневна, спална соба, детска соба, одвоена кујна со терпезарија, купатило, тераса и подрум 8м2 (распоредот е како на сликата). Станот е на 1 кат, има лифт, со железарско парно. Комплетно реновиран во 2017 декември со договор од фирма за реновирање (кошулица низ цел стан, нова инсталација за парно, нови цевки за довод и одвод, нова инсталација за струја, нови прозори, нови внатрешни врати, нов паркет 1ва класа лакиран). Станот има вграден мебел: целосно опремена кујна со апарати во гарантен рок, вграден плакар, опремено купатило со туш кабина со стакло-параван со лизгачка врата. З
ПецоВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 80м2Автокоманда
€ 950

Се продава стан 80м2,Автокоманда

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici