za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продавам куќа во нас. Пинтија - Кисела Вода

  • Продавам куќа во нас Пинтија - Кисела Вода
  • Продавам куќа во нас Пинтија - Кисела Вода
  • Продавам куќа во нас Пинтија - Кисела Вода
  • Продавам куќа во нас Пинтија - Кисела Вода
  • Продавам куќа во нас Пинтија - Кисела Вода
  • Продавам куќа во нас Пинтија - Кисела Вода
  • Продавам куќа во нас Пинтија - Кисела Вода
Продавам куќа во нас. Пинтија - Кисела Вода Скопје / К.Вода EUR 60000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 90 m2 Телефон

Куќата - (барака - опшиена со пресувани бетонски плочи и фасада со пресуван стиропор 5см) е во одлична состојба, со имотен лист за земјата и објектот, вкупна површина 442 м2 од кои 90 м2 е станбено ( две спални, голема дневна со посебна кујна, веце, чардак на самиот влез од куќата и голем подрум) , а дворно место 352 м2 во кои се сотои и ѕидан базен 3х5х1,40 со филтер пумпа, куќата има шахти за довод и одвод, со перфектна изолација (димит фасада, шведски под над истиот е поставен бел ламинат, и таванска изолација) и мали трошоци за греење и ладење, со четири паркинг места , оградена е со метална ограда целосно, со две шибер врати и една влезна врата, бокс за куче, во самиот двор се засадени 100 зимзелени дрвца во вид на жива ограда со наводнување систем капка по капка и посебна чешма за наводнување и за други потреби.
Може и замена за стан во Центар или Аеродром.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ИлијаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN SO GARAZA KAJ CESMA
EUR 50000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN SO GARAZA KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 51 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
EUR 42000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici