za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продавам Чист Плац во нас. Ѓ.Петров

  • Продавам Чист Плац во нас ЃПетров
  • Продавам Чист Плац во нас ЃПетров
  • Продавам Чист Плац во нас ЃПетров
  • Продавам Чист Плац во нас ЃПетров
  • Продавам Чист Плац во нас ЃПетров
  • Продавам Чист Плац во нас ЃПетров
  • Продавам Чист Плац во нас ЃПетров
  • Продавам Чист Плац во нас ЃПетров

Продавам Чист Плац во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров MKD 1 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 592 m2 Соби 0 Евид. број Телефон

Плацот има маркица за градба П+2+ПТК.
Има имотен лист.
На одлична локација... до сам булевар,има вода ,струја.
На плацот има дворна површина 445 м2 и две куќи со станбена површина од 97 м2 и помошни простории со површина од 50 м2....или се вкупно површина од 592 м2....


velikaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola