za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Прекрасна куќа со одлична локација во Ѓорче Петров


  • Прекрасна куќа со одлична локација во Ѓорче Петров
  • Прекрасна куќа со одлична локација во Ѓорче Петров
  • Прекрасна куќа со одлична локација во Ѓорче Петров
  • Прекрасна куќа со одлична локација во Ѓорче Петров
Прекрасна куќа со одлична локација во Ѓорче Петров Скопје / Ѓ.Петров € 240000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 288 m2 Телефон

Се продава комплетно, луксузно наместена куќа во одлична состојба со површина од 288 метри квадратни со добро уреден двор од 660 метри квадратни, заедно со гаража и дополнителни две паркинг места.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ВеснаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje