za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Нова градба на станови
  • Нова градба на станови
Нова градба на станови Скопје / Центар € 1250 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 27 m2 Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат -

Позади дирекција на Зегин во нова зграда од четири ката со поткровје, на приземјето се продава еднособен стан од 27м/2 со право на користење на дворно место од 33м/2
ВеснаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продаваат станови во градба Кисела Вода
€ 1050

Се продаваат станови во градба ,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 38 m2
Нови станови во градба 40-68м2Хром
€ 970

Нови станови во градба 40-68м2,Хром

Соби 2 Бањи Квадратура 40 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје