za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • МЕНУВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЗА СТАН
  • МЕНУВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЗА СТАН
МЕНУВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЗА СТАН Скопје / Козле € 0 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 38 m2 Телефон

ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР се наоѓа на ул.Митрополит Теодосиј Гологанов бр.149 влез 4 локал 7 на приземје, со површина од 38м2 на две нивоа (галерија), полу опремена, со мини кујна и санитарен чвор, надворешна безбедносно-заштитна ролетна, пред деловниот простор има паркинг место, се наоѓа на одлична локација (карши студентскиот Гоце Делчев) , просторот е погоден за канцелариско-услужна дејност.
AndrianaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 0 Бањи Квадратура 140 m2
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 165 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici