za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ПИНТИЈА
  • МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ПИНТИЈА
МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ПИНТИЈА Скопје / Пинтија MKD 0 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 3500 m2 Објавено 23-02-2021 Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат -

Се изнајмува нов магацин во фаза на градба во Пинтија со површина од 3000м2 и канцелариски дел од 500м2. Магацинот се очекува да биде готов за три месеци. New warehouse for rent under construction in industrial zone Pintija with an area of 3000m2 and office part of 500m2. The warehouse is available for moving in on May 2021.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО
MKD 0

МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО

Соби 0 Бањи Квадратура 1400 m2
КОМФОРЕН СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 81 m2
СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 3 Бањи Квадратура 115 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici