za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Куќа во Радишани


  • Куќа во Радишани
  • Куќа во Радишани
  • Куќа во Радишани
  • Куќа во Радишани
  • Куќа во Радишани
  • Куќа во Радишани
  • Куќа во Радишани
  • Куќа во Радишани
Куќа во Радишани Скопје / Бутел 1 MKD 0 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 480 m2 Објавено 23-02-2021 Телефон
4-собен Наместеност Наместен Спрат -


Се изнајмува комплетно опремена куќа на мирна локација во Радишани.

Куќата располага со 180м2 станбен простор и 300м2 дворно место.

Куќата е поделена на подрум, и два ката, од кои на првиот кат располага со дневна просторија со трпезарија, кујна и тоалет.
На вториот кат има три спални соби и еден тоалет.

Греењето и ладењето на куќата е регулирано преку приватно парно струја и нафта.
Повеќе паркинг места на располагање.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
ПРОСТРАНА КУЌА ВО БЛИЗИНА НА КАЛЕ
MKD 0

ПРОСТРАНА КУЌА ВО БЛИЗИНА НА КАЛЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 500 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
€ 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici