КОМФОРНО СТУДИО НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1


  • КОМФОРНО СТУДИО НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
  • КОМФОРНО СТУДИО НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
  • КОМФОРНО СТУДИО НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
  • КОМФОРНО СТУДИО НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
  • КОМФОРНО СТУДИО НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
  • КОМФОРНО СТУДИО НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
КОМФОРНО СТУДИО НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 250 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 38 m2 Објавено 08-11-2023 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

* ШИФРА 6497 Импулс недвижности издава комфорно студио на атрактивна локација во Тафталиџе 1,на Прашка. ✔ 38м2, ✔ бања ✔ 3-тии кат со лифт ✔ Греење на парно + клима ✔ Комплетно опремен ✔ Гаража ✔ цена 250еур + режиски трошоци ☎️ Марија  Импулс агенција за недвижности
Impuls AgencijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје