za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА


  • КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
  • КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
  • КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
  • КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
  • КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
  • КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА Скопје / Карпош 1 MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 117 m2 Телефон
4-собен Спрат -

ID6250A

Се изнајмува комплетно опремен стан на мирна локација, во непосредна близина на Ми-Да.

Станот е лоциран на седми кат, и располага со вкупна површина од 117м2, односно со три спални соби, пространа дневна просторија заедно со трпезарија, како и комплетно опремена кујна.

Станот располага и со пространа тераса со прекрасен поглед, како и со подземна гаража.

Греењето и ладењето на станот е обезбедено преку градско парно и клима уреди.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

КОМФОРЕН СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 81 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3

Соби 3 Бањи Квадратура 98 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје