za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ


  • КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ
  • КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ
  • КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ
  • КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ
  • КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ
  • КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ
КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ Скопје / Центар MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 103 m2 Објавено 23-02-2021 Телефон
4-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се изнајмува комплетно опремен стан на мирна локација во Капиштец. Станот располага со вкупна површина од 103м2, односно со три спални соби, пространа дневна заедно со трпезарија и одделна кујна, два тоалети, и тераса. Греењето и ладењето на станот е регулирано преку градско парно и инвертер клима уреди. Fully furnished apartment for rent in a quiet location in Kapishtec. The apartment has a total area of 103m2, with three bedrooms, spacious living room with dining area and separate kitchen, two toilets and a terrace. The heating and cooling of the apartment is regulated by central heating and inverter air conditioners.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici