za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Итно се продава стан во Карпош 1


  • Итно се продава стан во Карпош 1
  • Итно се продава стан во Карпош 1
  • Итно се продава стан во Карпош 1
  • Итно се продава стан во Карпош 1
  • Итно се продава стан во Карпош 1
  • Итно се продава стан во Карпош 1
  • Итно се продава стан во Карпош 1
Итно се продава стан во Карпош 1 Скопје / Карпош 1 € 82800 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 71 m2 Телефон
4-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава реновиран стан со 3 спални соби, дневен престој со кујна и трпезарија, тераса и подрум. Станот се наоѓа на 2 кат ие ориентиран на 3 страни -И/Ј/С. Во близина на центар за страни јазици. Цена: 92.800 евра шифра 1102
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
Се продава наместен стан 93м2Карпош 4
€ 115000

Се продава наместен стан 93м2,Карпош 4

Соби 3 Бањи Квадратура 93 m2
Се продава одличен стан 86м2КАРПОШ
€ 1350

Се продава одличен стан 86м2,КАРПОШ

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје