za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Итно се продава куќа од 100м2 во Тафталиџе


  • Итно се продава куќа од 100м2 во Тафталиџе
  • Итно се продава куќа од 100м2 во Тафталиџе
Итно се продава куќа од 100м2 во Тафталиџе Скопје / Тафталиџе 1 € 120000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 100 m2 Телефон

Се продава спрат од куќа 100м2 плус дворно место на приземје. Можност за продажба и на цела куќа на 3 спрата. Куќата се наога позади Веро 2 наспроти кафулето Астера
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Вера ПетрушевскаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа 100м2Козле
€ 200000

Се продава куќа 100м2,Козле

Соби 3 Бањи Квадратура 100 m2
Се продава куќа 160м2Тафталиџе
€ 270000

Се продава куќа 160м2,Тафталиџе

Соби 6 Бањи Квадратура 160 m2
Се продава куќа ТОП локацијаТафталиџе
€ 350000

Се продава куќа ТОП локација,Тафталиџе

Соби 6 Бањи Квадратура 257 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici