za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Итно продаваж стан во Скопје


  • Итно продаваж стан во Скопје
  • Итно продаваж стан во Скопје
  • Итно продаваж стан во Скопје
  • Итно продаваж стан во Скопје
  • Итно продаваж стан во Скопје
  • Итно продаваж стан во Скопје
  • Итно продаваж стан во Скопје
  • Итно продаваж стан во Скопје
Итно продаваж стан во Скопје Скопје / Други € 19600 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 33 m2 Објавено 02-11-2021 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат 1 кат Состојба Стар Гаража Да Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Исток

Продавам ИТНО еднособен стан во Скопје, во Нова Колонија кај Факултетот за бебедност. Мирна урбана населба со парк и игралишта, градинката, основното училиште, амбуланта, аптека, продавници...
Станот е на прв спрат има 33м2+6м2 тераса, 12м2 легализиран помошен објект, на користење таван 33м2 и бавча 200м2.
ЉупчоВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje