za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Изнајмувам наместен стан 50 м2


  • Изнајмувам наместен стан 50 м2
  • Изнајмувам наместен стан 50 м2
  • Изнајмувам наместен стан 50 м2
Изнајмувам наместен стан 50 м2 Скопје / К.Вода € 180 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Телефон

Станот е комлетно наместен во новоградба на трети кат со лифт.
Станот е во Расадник-К.Вода
Мирјана МауровскаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен наместен стан Центар
€ 300

Се издава трособен наместен стан Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici