mk Се издава Стан во нас. Аеродром 270€ - 50121

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Аеродром


  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
  • Се издава Стан во  нас Аеродром
Се издава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 270 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 42 m2 Соби 2 Евид. број247 Објавено 01-03-2021
активен
Телефон

комплетно опремен стан, со една спална соба, во близина на поликлиника Јане Сандански
Агенција за недвижности GDPВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје