za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦРНИЧЕ, СКОПЈЕ


  • ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦРНИЧЕ СКОПЈЕ
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦРНИЧЕ СКОПЈЕ
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦРНИЧЕ СКОПЈЕ
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦРНИЧЕ СКОПЈЕ
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦРНИЧЕ СКОПЈЕ
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦРНИЧЕ СКОПЈЕ
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦРНИЧЕ СКОПЈЕ
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦРНИЧЕ СКОПЈЕ
ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦРНИЧЕ, СКОПЈЕ Скопје / Црниче € 300 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 85 m2 Телефон

ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦРНИЧЕ, ДВЕ СПАЛНИ , ГОЛЕМА ДНЕВНА,КУЈНА, КУПАТИЛО И ДВЕ ТЕРАСИ,СО ИЗВОНРЕДЕН ПОГЛЕД НА ГРАДОТ.
НАМЕСТЕН ИЛИ СПОРЕД ДОГОВОР .


Видео од објектотВидете ги деталите на куќата преку видеото

БРАНКАВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава двособен стан 48м2Црниче
€ 180

Се издава двособен стан 48м2,Црниче

Соби 2 Бањи Квадратура 48 m2
Се издава трособен стан 60м2Црниче
€ 290

Се издава трособен стан 60м2,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici