za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ИЗДАВАМ ДВА ЛОКАЛА КАЈ НОВА ЖЕЛЕЗНИЧКА И АВТОБУСКА

  • ИЗДАВАМ ДВА ЛОКАЛА КАЈ НОВА ЖЕЛЕЗНИЧКА И АВТОБУСКА
  • ИЗДАВАМ ДВА ЛОКАЛА КАЈ НОВА ЖЕЛЕЗНИЧКА И АВТОБУСКА

ИЗДАВАМ ДВА ЛОКАЛА КАЈ НОВА ЖЕЛЕЗНИЧКА И АВТОБУСКА Скопје / Аеродром MKD 0 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 31 m2 Соби 1 Евид. број Објавено 29-01-2020 Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат -

Издавам два локала од 14 и 17м2 спроти новата Автобуска и Железничка. Лоакилите се на ќош еден до друг гледаат према булеварот и зависно од потребите може да се спојат.


ЗоранВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
EUR 220

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 3 Квадратура 55 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola