ИЗВОНРЕДНА ГАРСОЊЕРА ЛОЦИРАНА ВО КИСЕЛА ВОДА


  • ИЗВОНРЕДНА ГАРСОЊЕРА ЛОЦИРАНА ВО КИСЕЛА ВОДА
  • ИЗВОНРЕДНА ГАРСОЊЕРА ЛОЦИРАНА ВО КИСЕЛА ВОДА
  • ИЗВОНРЕДНА ГАРСОЊЕРА ЛОЦИРАНА ВО КИСЕЛА ВОДА
  • ИЗВОНРЕДНА ГАРСОЊЕРА ЛОЦИРАНА ВО КИСЕЛА ВОДА
  • ИЗВОНРЕДНА ГАРСОЊЕРА ЛОЦИРАНА ВО КИСЕЛА ВОДА
  • ИЗВОНРЕДНА ГАРСОЊЕРА ЛОЦИРАНА ВО КИСЕЛА ВОДА
ИЗВОНРЕДНА ГАРСОЊЕРА ЛОЦИРАНА ВО КИСЕЛА ВОДА Скопје / К.Вода € 220 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 22 m2 Објавено 25-01-2023 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

ШИФРА 6229 Импулс недвижности ви нуди за издавање извонредена гарсоњера со пријатен волумен и исклучително удобен ентериер лоцирана во кисела вода. ✔ 22м2, ✔ бања + 2 тераси ✔ 7-ми кат со лифт ✔ Греење на сопствено парно и клима ✔ Комплетно опремен ✔ паркинг место ✔ цена 220еур + режиски трошоци ☎️ Марија  Импулс агенција за недвижности
Impuls AgencijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2
ИНДУСТРИСКИ ОБЈЕКТ ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

ИНДУСТРИСКИ ОБЈЕКТ ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 0 Бањи Квадратура 1400 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 4 Бањи Квадратура 85 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје