mk Ефтин и убав стан во Ново Лисиче 54,000€ - 26479

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Ефтин и убав стан во Ново Лисиче


  • Ефтин и убав стан во Ново Лисиче
  • Ефтин и убав стан во Ново Лисиче
  • Ефтин и убав стан во Ново Лисиче
  • Ефтин и убав стан во Ново Лисиче
  • Ефтин и убав стан во Ново Лисиче
Ефтин и убав стан во Ново Лисиче Скопје / Аеродром € 54000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 82 m2 Телефон

Се продава делумно реновиран стан од 76 м2 и 6 м2 подрум до фонтаната на Тоше. Квалитетна градба, со скривница под зграда. Добра изолација, ниски трошоци. Многу убава и мирна околина со паркови, градинка, школо, продавници. Ефтина цена за да може новите газди да си го реновираат по сопствен вкус. Парното е исклучено, но може пак да се приклучи. Мебелот може да се задржи. Зградата има три лифта.
АцоВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 79м2Ново лисиче
€ 72000

Се продава стан 79м2,Ново лисиче

Соби 4 Бањи Квадратура 79 m2
Се продава стан 79м2Ново Лисиче
€ 74000

Се продава стан 79м2,Ново Лисиче

Соби 4 Бањи Квадратура 79 m2
Се издава стан 38м2Ново Лисиче
MKD 10000

Се издава стан 38м2,Ново Лисиче

Соби 2 Бањи Квадратура 38 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје