za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Деловен простор во нас. Капиштец


  • Деловен простор во нас Капиштец
  • Деловен простор во нас Капиштец
  • Деловен простор во нас Капиштец
  • Деловен простор во нас Капиштец
  • Деловен простор во нас Капиштец
  • Деловен простор во нас Капиштец
  • Деловен простор во нас Капиштец
  • Деловен простор во нас Капиштец
Деловен простор во нас. Капиштец Скопје / Капиштец € 500 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 94 m2 Телефон

Се издава супер простран стан во централно подрачје спроти Клинички Центар, погоден за деловен простор, фирма или претставништво. Идеален за океански систем на канцеларии, составен од отворен простор од 70м2 + една просторија од 16м2, на 4ти кат, со лифт. Располага со мини кујна и тоалет. Целиот простор е климатизиран. Во зградата е спроведен систем за оптички интернет.
Лазо СпасовскиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје