za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ Скопје / Тафталиџе 1 MKD 0 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 165 m2 Телефон
1-собен Спрат -

https://propertyone.mk/

ID6154O

Се изнајмува деловен простор на претставителна локација во Тафталиџе со вкупна површина од 165м2.

Деловниот простор располага со два влеза и е погоден за изложбен салон, фирми или за угостителска дејност.

Просторот се води на правно лице, се изнајмува за период од минимум една година.

Business space for rent on a representative location in Taftalidze with a total size of 165m2.

The space has two entrances and is suitable for a showroom, office use, restaurant or bar.

The space is rented for a period of minimum of one year.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 0 Бањи Квадратура 140 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici