СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ ДО CITY MALL


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ ДО CITY MALL
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ ДО CITY MALL
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ ДО CITY MALL
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ ДО CITY MALL
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ ДО CITY MALL Скопје / Тафталиџе 1 € 65000 For sell

CategoryСтанови Size 35 m2 Published 11-06-2024 Phone
2-собен Furniture Furnished Floor -

Се продава стан во Тафталиџе до city mall

Станот е 35м2, со 2м2 тераса и подрум од 9м2. Располага со дневна со кујна и трпезарија, една спална соба и бања. Дополнително има паркинг простор. Приклучен е на градско парно. Се продава комплетно опремен како на сликите и е веднаш вселив.

Цена: 65000 евра
Шифра: 555/2804
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Mortgage Loan Calculator

Enter the loan details and press the Calculate button.
Loan amount: Years of payment:
Nominal interest rate (%) Payments annually:
Installment payment (MKD) MKD 0

Агенција за недвижности City Life Home Total () real estates

Contact usHave a questions?

Similar real estates
Most searched: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје