СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ


  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ Скопје / Аеродром € 1 For sell

CategoryКуќа Size 340 m2 Published 14-05-2024 Phone
Повеќесобен Furniture Furnished Floor -

Се продава куќа во долно лисиче

Куќата е 340м2, на 2 ката, со дворно место од 640м2. Располага со 2 дневни соби со кујна и трпезарија, 4 спални соби, тераси и бањи. Дополнително има гаража со тенда. Греењето е комбинирано, има камин и клими.

Цена: по договор
Шифра: 555/2700
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Total () real estates

Contact usHave a questions?
Most searched: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје