СЕ ИЗДАВА СТАН ПОЗАДИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА


  • СЕ ИЗДАВА СТАН ПОЗАДИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ПОЗАДИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ПОЗАДИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ПОЗАДИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ПОЗАДИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА
СЕ ИЗДАВА СТАН ПОЗАДИ КАТОЛИЧКА ЦРКВА Скопје / Капиштец € 350 For rent

CategoryСтанови Size 46 m2 Published 02-04-2024 Phone
2-собен Furniture Furnished Floor -

Се издава стан позади Католичка црква

Станот е 46м2, се наоѓа на 5-ти кат во зграда со лифт. Располага со дневна со кујна и трпезарија, спална соба, тераса и бања. Станот има сопствено парно. Веднаш вселив.

Цена: 350 евра/месечно
Шифра: 555/2507
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Total () real estates

Contact usHave a questions?
Most searched: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје