НОВ,ДВОСОБЕН СТАН НА ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ


  • НОВДВОСОБЕН СТАН НА ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ
  • НОВДВОСОБЕН СТАН НА ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ
  • НОВДВОСОБЕН СТАН НА ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ
  • НОВДВОСОБЕН СТАН НА ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ
  • НОВДВОСОБЕН СТАН НА ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ
  • НОВДВОСОБЕН СТАН НА ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ
НОВ,ДВОСОБЕН СТАН НА ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ Скопје / Аеродром € 300 For rent

CategoryСтанови Size 43 m2 Phone
2-собен Furniture Furnished Floor -

ШИФРА 6295 Импулс недвижности издава нов, двособен стан кој обезбедува удобно и современо живеење со локација во Аеродром. ✔ 43м2, 2 соби (дневна, спална) ✔ бања + тераса ✔ 10-ти кат со лифт ✔ Греење на централно градско парно ✔ Комплетно опремен ✔ Гаража ✔ цена 300еур + режиски трошоци ☎️ Марија  Импулс агенција за недвижности
Impuls AgencijaTotal () real estates

Contact usHave a questions?
Most searched: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје