Се продава Викендица во нас. Катланово


 • Се продава Викендица во нас Катланово
 • Се продава Викендица во нас Катланово
 • Се продава Викендица во нас Катланово
 • Се продава Викендица во нас Катланово
 • Се продава Викендица во нас Катланово
 • Се продава Викендица во нас Катланово
 • Се продава Викендица во нас Катланово
 • Се продава Викендица во нас Катланово
Се продава Викендица во нас. Катланово Скопје / Катланово € 80000 За продавање

КатегоријаВикендица Квадратура 200 m2 Соби 5 Евид. број39725 Објавено 15-05-2024
активен
Телефон
Спрат приземје Паркинг Откриено паркинг место

Викенд куќа во Катланово со вкупна површина од 200 м2 со двор од 1650 м2 кој е хортикултурно среден со базен. Внатрешно е комплетно опремена. Пристапноста е од асфалтиран пат.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ СО ВИКЕНДИЦА ВО УСЈЕ
€ 45000

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ СО ВИКЕНДИЦА ВО УСЈЕ

Соби 2 Квадратура 38 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1
€ 150000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1

Соби 4 Квадратура 91 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
€ 2300

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Соби 3 Квадратура 71 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје