Се издава Стан во нас. Козле


 • Се издава Стан во нас Козле
 • Се издава Стан во нас Козле
 • Се издава Стан во нас Козле
 • Се издава Стан во нас Козле
 • Се издава Стан во нас Козле
 • Се издава Стан во нас Козле
 • Се издава Стан во нас Козле
 • Се издава Стан во нас Козле
Се издава Стан во нас. Козле Скопје / Козле € 700 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 90 m2 Соби 0 Евид. број39783 Објавено 09-07-2024
активен
Телефон
Спрат - Лифт Да

Комплетно реновиран стан , во близина на ТЦ Зебра.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
€ 250

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 2 Квадратура 55 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
€ 280

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Квадратура 60 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
€ 350

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Квадратура 85 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје