Се издава Стан во нас. Хром


 • Се издава Стан во нас Хром
 • Се издава Стан во нас Хром
 • Се издава Стан во нас Хром
 • Се издава Стан во нас Хром
 • Се издава Стан во нас Хром
 • Се издава Стан во нас Хром
 • Се издава Стан во нас Хром
Се издава Стан во нас. Хром Скопје / Хром € 250 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 40 m2 Соби 2 Евид. број39723 Објавено 14-06-2024
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Сопствено парно Ориентација Југ Исток

Се издава комплетно опремен стан во нас. Хром – Скопје. Станот е 40м2 на приземје и се состои од спална соба, кујна + дневна соба и бања. Во непосредна близина на градинка и основно училиште. Цената е 250 евра плус депозит. Станот се издава исклучиво на минимум 1 година со склучен договор на Нотар. Слободен веднаш
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ХРОМ
€ 350

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ХРОМ

Соби 3 Квадратура 64 m2
Се издава двособен стан 50м2Хром
€ 200

Се издава двособен стан 50м2,Хром

Соби 2 Квадратура 52 m2
Се продава стан 55м2Хром
€ 45000

Се продава стан 55м2,Хром

Соби 2 Квадратура 55 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје