za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

izdavanje na stan na 50 m od klinicki centar kapistec


  • izdavanje na stan na 50 m od klinicki centar kapistec
  • izdavanje na stan na 50 m od klinicki centar kapistec
  • izdavanje na stan na 50 m od klinicki centar kapistec
izdavanje na stan na 50 m od klinicki centar kapistec Скопје / Капиштец MKD 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 36 m2 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

издавање локација на недвижноста: Шарски одред број 3а , Скопје, во населба Капиштец Површина на недвижноста 36 м2 + 5 м 2 тераса / нова градба, греење/ладење со клима инвертер, има посебна економична и квалитетна клима, лифт панорамски, наместен комплет, фантастична изолација, врати внатрешни од дрво масив, блиндор влезна врата 9 см дебелина со 5 заклучувања, цена /200 евра/ плус сите други трошоци, со можност за договор 
panceВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Luksuzen stan vo Kapistec
€ 420

Luksuzen stan vo Kapistec

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2
Se izdava 3-sob namesten stan-Kapistec
€ 400

Se izdava 3-sob namesten stan-Kapistec

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
Se izdava 4-sob namesten stan-Kapistec
€ 450

Se izdava 4-sob namesten stan-Kapistec

Соби 4 Бањи Квадратура 95 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје