• izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
izdavanje na stan Скопје / Капиштец € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 46 m2 Телефон
1-собен Спрат -

Податоци за недвижноста: намена на недвижноста: стан цел на посредувањето: издавање локација на недвижноста: Шарски одред број 3а , Скопје, во населба Капиштец Површина на недвижноста 46 м2 + 20 м 2 тераса / нова градба, греење/ладење со клима инвертер, секоја соба има посебна економична и квалитетна клима, лифт панорамски, наместен комплет, фантастична изолација, врати внатрешни од дрво масив, блиндор влезна врата 9 см дебелина со 5 заклучувања, цена на недвижноста која ќе биде предмет на посредување /200 евра/ плус сите други трошоци, со можност за договор презентирање на недвижноста: јавно Термин за посети: по договор Начин на исплата на провизија: однапред
ПанчеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

STAN VO KARPOS 4
MKD 0

STAN VO KARPOS 4

Соби 4 Бањи Квадратура 125 m2
Luksuzen stan vo Kapistec
€ 420

Luksuzen stan vo Kapistec

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2
Stan za studenti nasAerodrom
€ 250

Stan za studenti nas.Aerodrom

Соби 3 Бањи Квадратура 70 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје