mk izdavaje na stan 200€ - 55849

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • izdavaje na stan
  • izdavaje na stan
  • izdavaje na stan
  • izdavaje na stan
  • izdavaje na stan
  • izdavaje na stan
izdavaje na stan Скопје / Капиштец € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 46 m2 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се идава стан на локација : Шарски одред број 3а , Скопје, во населба Капиштец, со површина 46 м2 + 20 м 2 тераса /нова градба, греење/ладење со клима инвертер, секоја соба има посебна економична и квалитетна клима, лифт панорамски, наместен комплет, фантастична изолација, врати внатрешни од дрво масив, блиндор влезна врата 9 см дебелина со 5 заклучувања, цена 200 евра плус сите други трошоци, презентирање на недвижноста: јавно Термин за посети: по договор  Панче
panceВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

STAN VO KARPOS 4
MKD 0

STAN VO KARPOS 4

Соби 4 Бањи Квадратура 125 m2
Luksuzen stan vo Kapistec
€ 420

Luksuzen stan vo Kapistec

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2
Se izdava stan vo Centar
€ 400

Se izdava stan vo Centar

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје