Rent Apartment in Hrom


 • Rent Apartment in  Hrom
 • Rent Apartment in  Hrom
 • Rent Apartment in  Hrom
 • Rent Apartment in  Hrom
 • Rent Apartment in  Hrom
 • Rent Apartment in  Hrom
 • Rent Apartment in  Hrom
Rent Apartment in Hrom Скопје / Хром € 250 For rent

CategoryСтан Size 40 m2 Rooms 2 ID No.39723 Published 14-06-2024
active
Phone
Floor ground floor Heating Own heating Orientation South East

Се издава комплетно опремен стан во нас. Хром – Скопје. Станот е 40м2 на приземје и се состои од спална соба, кујна + дневна соба и бања. Во непосредна близина на градинка и основно училиште. Цената е 250 евра плус депозит. Станот се издава исклучиво на минимум 1 година со склучен договор на Нотар. Слободен веднаш
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиTotal () real estates

Contact usHave a questions?

Similar real estates
Most searched: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје